خدمات راه‌اندازی مکز تلفن تحت شبکه

با خدمات راه‌اندازی مکز تلفن تحت شبکه گروه برسا بیشتر آشنا شوید

سیستم سانترال

در شرکت‌های تجاری و ادارات کوچک و بزرگ برقراری ارتباطات داخلی بین کارمندان امری ضروری است. علاوه بر این، برای برقرار تماس و ارتباطات خارج شرکتی نیاز به استفاده از سیستم‌های تلفن PBX (Private Branch Exchange) یا همان سانترال می‌باشند. برای دسترسی به ارتباطات تلفنی و خطوط داخلی متعدد نیاز است تا یک مرکز تلفن در داخل ساختمان شرکت یا اداره راه‌اندازی گردد.

دستگاه سانترال به دو روش سانترال سخت‌افزاری و سانترال نرم‌افزاری قابل پیاده‌سازی است. در سانترال سخت‌افزاری به یک دستگاه سانترال و لوازم جانبی از قبیل کارت‌ها و تلفن‌ سانترال نیاز است. در سانترال نرم‌افزاری از تکنولوژی انتقال صدا در بستر شبکه استفاده می‌شود.

دستگاه‌ سانترال می‌توانند قابلیت‌های متعددی در حوزه تماس‌های تلفنی در اختیار شما بگذارند. سیستم پاسخگویی خودکار، ثبت شماره تماس گیرنده، انتقال تماس به داخلی یا شماره خارجی دلخواه، هدایت فکس‌ها به دستگاه فکس، ایجاد محدودیت زمان مکالمات، استفاده از تلفن به عنوان درب بازکن از جمله امکانات ارائه شده توسط این دستگاه می‌باشد.

مزایای تلفن‌های تحت شبکه (VoIP)

کاهش هزینه‌های ماهیانه

کاهش هزینه حتی در تماس‌های بین‌اللملی از جمله مهم­‌ترین خصوصیت‌های سیستم تلفن ویپ می‌باشد. در صورتی که سازمان شما دارای شعب متعدد داخلی و یا خارجی است این بستر برای کارکنان شما فراهم خواهد شد تا به صورت کاملا رایگان ببا یکدیگر ارتباط برقرار نماید.

کابل‌کشی شبکه

یکی از مزیت‌های سیستم تلفنی ویپ اتصال مستقیم به شبکه و عدم نیازی به کابل‌کشی مجزا می‌باشد. امکان استفاده اشتراکی از کابل شبکه کامپیوتر و تلفن میزان هزینه را کاهش داده و امکان برقراری ارتباط بین کاربران را از طریق اینترنت میسر خواهد کرد.

مدیریت متمرکز

مرکز تلفن VoIP در محیطی تحت شبکه فعال است و از طریق آن می­‌توان تنظیمات را بر حسب نیاز تغییر داده و یا گزارش گیری‌­های حرفه را توسط نرم افزار الو ویپ انجام داد.

اضافه و جابجایی آسان داخلی‌­ها

در صورت جابجایی کارکنان در شرکت، با استفاده از سیستم ویپ بدون هیچ کابل‌کشی مجدد و صرف زمان و هزینه فقط کافیست دستگاه تلفن خود را برداشته و به میز کار جدید منتقل شوید. علاوه بر این، امکان افزایش تعداد خطوط بدون هزینه اضافی و تنها با بهره‌گیری از نرم‌افزار برای شما فراهم خواهد شد.

سیستم‌های دورکاری

با افزایش روند دورکاری برای افراد بخصوص با شیوع ویروس کرونا در جهان، تکنولوژی ویپ به عنوان یک سیستم موفق در این زمینه عمل کرده ست. افراد در هر مکانی می‌توانند مثل زمانی که در محل کار خود حضور داشتند، به تمامی تماس‌­ها پاسخ‌گو باشند. پروتکل SIP امکا دریافت تماس­ در تمام نقاط دنیا را برای شما فراهم می‌کند.

امکان برقراری کنفرانس‌های صوتی و تصویری

سیستم ویپ این امکان را فراهم کرده تا مکالمه صوتی و حتی تصویری امکان‌پذیر باشد. برقراری کنفرانس‌ها در بستر VoIP هزینه سنگین برقراری ارتباطات تلفنی را برای شرکت‌ها با توجه به مسافت بین کاربران کاهش می‌دهد. همین ویژگی مثبت نظر بسیاری از شرکت­‌ها و سازمان­‌ها را به خود جلب نموده است.

امکانات ویپ (VoIP)

 • 1- امکان ارائه شماره تلفن‌های داخلی به تعداد بالا
  بر اساس ظرفیت مرکز تلفنی که راه‌اندازی شده است، می‌توانید داخلی‌های متعددی داشته باشید.
 • 2- امکان دریافت پیام صوتی (Voicemail)
  با استفاده از این سرویس، در صورت عدم امکان پاسخگویی کاربر، می‌توان برای او پیام گذاشت. کاربر در زمان دلخواه قادر به شنیدن این پیام بوده و امکان ارسال پیام به ایمیل وی نیز امکان‌پذیر خواهد بود.
 • ۳. ضبط مکالمات
  امکان ضبط و ذخیره تمامی مکالماتی که در بستر تفلن‌های ویپ صورت گرفته است، در سیستم شما امکان‌پذیر می‌باشد.
 • ۴. تلفن‌های نرم‌افزاری (SoftPhone)
  با نصب تلفن‌های نرم‌افزاری کاربران می‎‌توانند از طریق کامپیوتر به داخلی‌ خود دسترسی داشته و با افراد خارح از محسط سازمان ارتباطات برقرار نمایند. از مزیت‌های این سیستم امکان استفاده از لپ تاپ و یا موبایل به عنوان دستگاه ارتباطی می‌باشد.
 • ۵. Fax to Email
  این ویژگی این امکان را فراهم می‌نماید تا فکس‌های دریافتی به ایمیل ارسال گردد. این ویژگی علاوه بر صرفه‌جویی در کاغذ، سبب دسترسی آسان به اسناد گردد.
 • ۶. VoiceMail to Fax
  با استفاده از مرکز تلفن ویپ و با بهره گیری از شبکه، ارسال پیام‌های صوتی به ایمیل امکان‌پذیر گردیده است.
 • ۷. Interactive Voice Response
  با بهره‌گیری از IVR و منوی صوتی که در ابتدا در اختیار تماس گیرنده قرار می‌گیرد، این امکان برای تماس گیرنده فراهم می‌شود تا بر اساس داخلی های اعلام شده به بخش مورد ظرشان هدایت شوند.
 • ۸. صف انتظار
  این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می‌نماید تا در صورت اشغال بودن خطوط، مخاطب به صف انتظار هدایت شده تا پس از آزاد شدن خطوط امکان برقراری تماس فراهم گردد.
 • ۹. تنظیم ساعات اداری
  با بهره‌گیری از این ویژگی امکان تنظیم ساعت پاسخگویی علی‌الخصوص برای سازمان‌ها فراهم شده است.
 • ۱۰. گزارش گیری
  تمام تماس‌های صورت گرفته به صورت گزارش در سیستم ذخیره می‌گردد. این امکان امکان نظارت بر تماس‌ها و بررسی نحوه پاسخگویی و تعداد تماس را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند.

شرکت برسا با بهره‌مندی از تیمی حرفه‌ای خدمات ویپ را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن راه اندازی و پشتیبانی می‌نماید. راه اندازی تجهیزات VoIP، نصب و راه اندازی ویپ تخصص اصلی شرکت برسا می‌باشد.

 

 • اشتراک گذاری:

همین حالا برای دریافت خدمات گروه برسا اقدام به برقراری تماس نمایید.