ظهور و گسترش شبکه‌های کامپیوتری طی سالیان گذشته، یکی از اساسی‌ترین عوامل توسعه صنعت فناوری اطلاعات می‌باشد. در کلیه سیستم‌های پردازش اطلاعات، شبکه‌ها به عنوان شریان اصلی و حیاتی شناخته می‌شوند که پیاده‌سازی آن نیازمند یک بستر و زیرساخت مناسب و کارآمد می‌باشد.

با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تاثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره‌وری، تسهیل نموده امور، افزایش درآمد و در نتیجه رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش‌های شرکت‌ها و موسسات کوچک و بزرگ نفوذ نماید.

این رشد و نفوذ سریع موجب شده است که شرکت‌ها و صاحبان آن‌ها دچار سردرگمی در تصمیم‌گیری و ناتوانی در رفع مشکلات ایجاد شده در این بخش گردند. به همین دلیل نقش مهم و حساس، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه و IT بسیار پر رنگ و با اهمیت خواهد بود.

شرکت توسعه ارتباطات پیشگامان برسا با سال‌ها تجربه در عرصه مشاوره شبکه و ارائه خدمات به شرکت‌ها و موسسات و همچنین با همراهی تیمی کارآزموده و متخصص، یکی از برترین شرکت‌های مطرح در این عرصه می‌باشد.

چرا به یک مشاوره شبکه نیازمندید؟

یک مشاوره شبکه با تجزیه و تحلیل شبکه و مدیریت تمام جزئیات، شامل: نیازهای مسیریابی، مرکز داده، نرم‌افزار، سخت‌افزار شبکه و …، به شما یاری نموده و این اطمینان را برای شما ایجاد خواهد کرد که سیستم شبکه شما کارآمد خواهد بود. بنابراین شما می‌توانید بر روی ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان خود تمرکز نمایید.

با توجه به مسئله فوق و در راستای اهداف شرکت توسعه ارتباطات پیشگامان برسا‌، بخش مهمی از فعالیت‌های این مجموعه به ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و راهکارهای شبکه در جهت رفع مشکلات شرکت‌ها در این حوزه اختصاص دارد.

از مزایای مشاوره شبکه در زمینه استانداردهای پسیو شبکه و نصب و راه‌اندازی شبکه‌های درون‌سازمانی قبل از اجرای پروژه، صرفه‌جویی در زمان، هزینه و پیاده‌سازی یک شبکه مطابق با استانداردها و افزایش رشد کسب و کار خواهد بود.

مهمترین خدمات مشاوره‌ شرکت برسا

مشاوره دوربین مداربسته تحت شبکه

مشاوره سخت‌افزار و بهینه‌سازی سخت‌افزار

مشاوره زیرساخت شبکه – بهینه‌سازی زیرساخت

مشاوره پشتیبانی و نگهداری شبکه و سرویس‌ها

مشاوره نصب و راه‌اندازی شبکه‌های درون‌سازمانی

مشاوره امنیت شبکه

مشاوره تجهیزات شبکه

مشاوره طراحی شبکه

مشاوره خرید، اجرا و ارتقای سرور

مشاوره اجرای شبکه‌های کامپیوتری

  • اشتراک گذاری:

همین حالا برای دریافت خدمات گروه برسا اقدام به برقراری تماس نمایید.