در محل کار و زندگی شما وجود یک سیستم امنیتی و نظارتی امری ضروری است. شرکت برسا علاوه بر خدمات پشتیبانی و مشاوره شبکه، در نصب و راه‌اندازی انواع دوربین‌های مداربسته نیز فعالیت دارد.

یکی از الزامات اساسی برای بانک‌ها، سازمان‌ها و … ایجاد تدابیر نظارتی و امنیتی است. با نصب دوربین مداربسته این امکان فراهم خواهد شد تا به صورت متمرکز بتوان به محیط نظارت داشت. با نصب دوربین مداربسته امکانات متعددی برای ایجاد امنیت فراهم خواهد شد. علاوه بر کنترل ورود و خروج، امکان محافظت از مدارک و همچنین کالاها برای برای شما مهیا خواهد شد.

مراحل نصب دوربین‌های مداربسته

مرحله دوم: ارائه مشاوره

کارشناسان برسا بعد از بررسی محل و با توجه به هدف و نیاز مشتری یک طرح مناسب ارائه خواهد کرد. در این طرح تمامی نقاط حساس و مهم توسط دوربین‌های مداربسته پوشش داده خواهد شد.

مرحله اول: بازدید و بررسی محل

در قدم اول کارشناسان برسا به منظور بررسی شرایط و تجهیزات موردنیاز برای نصب دوربین‌های مداربسته به محل اعزام خواهند شد. پس از بررسی و با توجه به شرایط و نیاز بهترین پکیج دوربین مداربسته به شما معرفی خواهد شد.

مرحله چهارم: خدمات پشتیبانی

در صورت توافق صورت گرفته با مشتری و با امضای قرارداد پشتیبانی در دوره‌های منظم بازدید دوره‌ای انجام خواهد شد.

مرحله سوم: راه‌اندازی و نصب

مستندات و طرح تهیه شده توسط تیم برسا به مشتری ارائه خواهد شد. پس از تایید طرح و انتخاب نوع و تعداد دوربین‌ها، فرایند نصب و راه‌اندازی آغاز خواهد شد.

  • اشتراک گذاری:

همین حالا برای دریافت خدمات گروه برسا اقدام به برقراری تماس نمایید.