از آنجایی که تمامی تجهیزات شبکه، سیستم‌های کامپیوتری و دستگاه‌های موجود در اتاق سرور نیازمند مصرف جریان برق می‌باشد، به همین منظور تامین برق دائمی این تجهیزات حتی در زمان‌های قطعی برق یکی از دغدغه‌های اصلی برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ می‌باشد. در دنیای امروزی قطع و وصلی برق‌ها برای شرکت‌ها، علی الخصوص شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سرور و تجهیزات، دردسرها و هزینه‌های سنگنی را متحمل خواهد کرد. از طرف دیگر نوسانات برقی موجب بروز خسارت‌های مالی بر روی دستگاه و تجهیزات از جمله سرورها، سوئیچ‌ها، روتر‌ها و … خواهد شد. لذا بهره‌گیری از دستگاه UPSها و تجهیزات برق اضطراری کمک شایان توجهی به شرکت‌ها خواهد نمود. خدمات نصب دستگاه UPS و تجهیزات برق اضطراری از جمله خدمات پسیو شبکه می‌باشد که شرکت برسا در کنار سایر خدمات به مشتریان خود ارائه نموده است.

از مهمترین وظایف دستگاه‌های UPS تامین برق دستگاه‌های نیازمند جریان برق، به صورت دائمی در هنگام قطع جریان برقی می‌باشد.  نصب این دستگاه در بسیاری از بانک‌ها، بیمارستان‌ها و سازمان‌ها به منظور تامین برق برای سیستم‌های کامپیوتری، تجهیزات شبکه، سیستم‌های حفاظتی و ایمنی امری ضروری است. استفاده از این دستگاه‌ها به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک خواهد نمود تا برق را به مدت مشخصی تامین نماید.

خدمات برق و UPS شرکت خدمات شبکه برسا

شرکت برسا با بهره‌گیری از تیم کارآزموده و متخصص خود، مجری پیاده‌سازی و و استقرار سیستم‌های UPS در پروژه‌های بسیار زیادی می‌باشد. تکنسین‌های این مجموعه با بررسی میزان مصرف و نحوه مصرف تجهیزات برقی موجود و همچنین با در نظر گرفتن نیازهای آتی مجموعه، بهترین سیستم‌ را به مشتریان خود ارائه خواهد کرد.

  • نصب و راه‌اندازی UPS
  • انجام خدمات برقی
  • اشتراک گذاری:

همین حالا برای دریافت خدمات گروه برسا اقدام به برقراری تماس نمایید.