درباره برسا

شرکت برسا همواره با تلاش برای گسترش تکنولوژی IT و همچنین به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود سعی نموده است تا با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده و با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر، فعالیت خود را در عرصه فناوری اطلاعات دنبال نماید. فعالیت شرکت در زمینه سخت‌افزار، نرم‌افزار و شبکه می‌باشد و در همین راستا با شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌های بسیاری در طول این سال‌ها همکاری داشته و با ارائه خدمات مشاوره و پیاده‌سازی پروژه‌های شبکه و دیتا سنتر، اتوماسیون و سرویس و نگهداری تجربه بسیار بزرگی را کسب نموده است.
عمده فعالیت این شرکت با بیش از 10 سال تجربه کاری در زمینه پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر می‌باشد و در این مدت با بسیاری از شرکت‌ها و موسسات تجاری، بازرگانی، تولیدی، کارخانجات و … قرارداد همکاری داشته و تجربه کسب نموده‌ است. علاوه بر این، شرکت برسا در زمینه ارائه خدمات شبکه، نصب و راه‌اندازی و تامین تجهیزات شبکه نیز فعالیت داشته و این خدمات را برای شرکت‌ها فراهم می‌آورد.

اصطلاح خدمات شبکه یک تعریف کلی از تمامی خدماتی است که در حوزه شبکه‌های کامپیوتری قابل ارائه است. این خدمات را می‌توان از ابتدایی‌ترین مراحل مانند بررسی و آماده‌سازی زیرساخت مناسب برای ایجاد امکان راه‌اندازی شبکه‌های کوچک و بزرگ، پشتیبانی شبکه، کابل‌کشی و داکت‌کشی شبکه، آرایش رک و داکت و به طور کلی خدمات پسیو شبکه، تا خدمات اختصاصی‌تر مانند راه‌اندازی سرویس‌های پایه‌ای و اساسی شبکه مانند نصب و راه‌اندازی اکتیو دایرکتوری و … در نظر گرفت.

خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، مهمترین فعالیت شرکت برسا در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها ، هتل‌ها و … در حوزه انفورماتیک است. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و … نیاز مبرم و شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند.

پشتیبانی نرم افزار شبکه:

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه می‌باشد. که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات می‌باشد.

  • نصب و آپدیت ویندوز سرور و کامپیوترها
  • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
  • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
  • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، به ویژه اینترنت
  • به روز رسانی آنتی ویروس و نصب patch های امنیتی
  • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت
  • پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی سخت افزار شبکه:

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری در حوزه آی‌تی و شبکه مانند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

[/vc_row]